چورس روستای تاریخی و گردشگری
دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش راکنیم آباد

دیدار رئیس و جمعی کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) چایپاره با فرماندار شهرستان
به گزارش ,وبلاگ چورس روستای تاریخی و گردشگری چورس، همزمان با روز احسان ونیکوکاری رئیس و جمعی از کارکنان کمیته امدادامام خمینی (ره) با مهندس اصغری فرماندار چایپاره دیدار کردند.
حسین زاده رئیس کمیته امداد چایپاره در این جلسه با ارائه گزارشی از عملکرد یکساله این نهاد گفت: 25پایگاه, مسجد و مدرسه در سطح شهرستا ن چایپاره آماده دریافت هدایای مردمی در جشن نیکوکاری روز پنجشنبه 22 اسفندماه می باشند.
وی با بیان اینکه در سال قبل مردم نوعدوست شهرستان چایپاره بیش از 250 میلیون در جشن نیکوکاری به نیازمندان کمک نموده اند وامسال تا بهمن ماه مبلغ 400میلیون تومان افزود: تمامی هدایای مردمی امسال در 48ساعت ببین نیازمندان توزیع خواهد شد. در ادامه حسین زاده رئیس کمیته امداد بیان نمودند که در سال جاری مبلغ 5/8میلیارد تومان اعتبارجذب شده برای شهرستان بود که مبلغ 4میلیارد تومان وام بلاعوض بین نیازمندان تقسیم شده و مابقعی مبلغ هم به طور وام های اشتغال زایی و کار گشایی به درخواست کنندگان تحت پوشش این اداره پرداخت شده است.
مهندس اصغری فرماندارچایپاره هم در این دیدار از کمیته امداد به عنوان یادگار ارزشمند امام راحل (ره) یاد کرد و از سی سال تلاش صادقانه کارکنان این نهاد مردمی تجلیل نمود.


ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ