چورس روستای تاریخی و گردشگری
دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش راکنیم آباد


بنا به گزارش چورس نیوز، دانیالی بخشدار جدید بخش مرکزی برای آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات، دغدعه های اهالی، ظرفیت توسعه روستاها و پروژه های عمرانی اجراء شده در سطح روستاهای بخش مرکزی با حضور در روستاهای سلوکلو و نعلبند از توابع دهستان بسطام که شغل اصلی مردم آنها دامداری و کشاورزی می باشد از نزدیک با اهالی دیدار کردند.

 دانیالی با حضور در سطح روستاهای نعلبند وسلوکلو از طرح ها و پروژه های اجراء شده توسط دهیاریها بازدید و سپس با حضور در بین اهالی این روستاها به مشکلات و خواسته های مردم که نبود آب شرب، مسجد، بهره مندی از کانال سد آغچای برای زمین های کشاورزی خود، اجرای طرح هادی و تملک زمین برای ساخت و ساز مسکن جوانان از مهمترین خواسته های آنها بود گوش فرا دادند. 


 در ادامه بخشدار مرکزی سپس به تبیین و تفسیر مشکلات و خواسته های مطرح شده اهالی پرداختند و قول مساعد دادند که با پیگیریهای منظم ، دقیق و همکاری فرمانداری محترم، شورا و دهیاری، تک به تک مشکلات و خواسته ها بررسی و با ادارات متولی مکاتبه و پیگری خواهد شد. 
وی سپس به بیمه بازنشستگی اجتماعی کشاورزان و عشایر که مخصوص روستائیان بوده اشاره و از دهیاران این روستاها خواست تا مردم رابا بیمه کشاورزان وعشایر آشنا و نسبت به بیمه کردن تشویق کنند.


دانیالی در پایان بازدید افزود که هدف از بازدید از روستاها آشنایی با مشکلات وپتانسیل های موجود در روستا ها می باشد که در دور دوم بازدیدها از روسای محترم ادارات خدمات رسان نیز دعوت بعمل خواهد آمد تا از نزدیک مسائل و مشکلات روستائیان را بررسی و پیگیری کنیم


ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی

به گزارش چورس نیوز جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر شهرستان به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار و اعضای جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری چایپاره برگزارشد.

محمدی ایروانلو  در این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری مراسمات دهه فجر در سال 97 گفت، در یک سال گذشته تئوری پردازان نظام سلطه با فضا سازی و جنگ روانی گسترده  تاکید براین داشتند که انقلاب اسلامی ایران  چهل سالگی خود را به پایان نخواهد برد در این راستا  دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران به رهبری آمریکا با عدول از هنجار های بین المللی و نقض بر جام جنگ تمام عیار اقتصادی و روانی را در جهت ایجاد شکاف بین  دولت و  ملت  و فروپاشی نظام سیاسی ایران  به راه انداخته اند فرماندارچایپاره در ادامه با تبیین راهبرد  خصمانه آمریکا  گفت هر چند توطئه ها از سوی دشمن از بدو انقلاب شکوهمند ایران متوجه جمهوری اسلامی  بوده و تاکنون چیزی جز رسوایی و شکست برای آنان نداشته لیکن با توجه به شرایط کنونی منطقه و رویکردهای دشمن  سال 97 خصوص ایام دهه فجر امسال بسیار با اهمیت از منظر بازتاب های بین المللی  و نیل به آرمان های انقلاب است 
محمدی ایروانلو در ادامه با اشاره به ضرورت  اهمیت برگزاری با شکوه ایام دهه فجر   از دستگاههای اجرای شهرستان خواست تا در کنار برنامه های شهرستانی برنامه های داخلی را هم بخوبی اجرا کنند وی با تاکید براینکه نقش آموزش وپرورش هم در این برنامه ها خیلی با اهمیت است گفت دانش آموزان باید در ایام دهه فجر ضمن احساس جشن وشادی اهمیت پیروزی انقلاب اسلامی را بیشتر درک کنند و با آن آشنا گردند.
محمدی ایروانلو در این جلسه با اشاره به طرحهای عمرانی در سطح شهرستان گفت امسال همزمان با ایام دهه مبارک فجر38 پروژه عمرانی با 15 میلیارد تومان اعتبار در سطح شهرستان افتتاح وکلنگ زنی خواهد شد.ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی


نام و نام خانوادگی:محسن دانیالی                                                     
سمت: بخشدار مرکزی
تاریخ معارفه: 1397/09/20
شماره تماس دفتر بخشدار: 04436729712
نحوه ملاقات با بخشدار: همه روزه - مجتمع اداری طبقه 4

سوابق علمی:

1- کارشناس علوم سیاسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان
2- کارشناس ارشد علوم سیاسی از دانشگاه پیام نور مرکز قزوین
3- دانشجوی دوره دکترای علوم سیاسی گرایش مسائل ایران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران ورودی سال 95

 

سوابق اجرایی:

1- کارشناس دفتر سیاسی،امنیتی و انتظامی فرمانداری ویژه شهرستان مهاباد
2- کارشناس شورای تامین شهرستان مهاباد (بمدت 8 سال)
3- مسئول حراست فرمانداری مهاباد از سال 1394
4- مسئول کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات شهرستان مهاباد در امر برگزاری انتخابات  دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری اسفند ماه 1394
5- مسئول دبیرخانه کمسیون قاچاق کالا و ارز شهرستان مهاباد به مدت 7 سال
6- مسئول حراست سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان مهاباد از سوی فرماندار محترم در جهت اجرای سرشماری سال 1395
7- کارشناس کمسیونهای امنیت کارگری، امنیت دانشجویی، نظارت بر سلاح و مهمات غیرمجاز و مواد مخدر شهرستان مهاباد به مدت 8 سال
8- مسئول کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات شهرستان مهاباد در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا اردیبهشت ماهارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی
مرتبه
تاریخ : جمعه 28 دی 1397

در عصر یخبندان بسیاری از حیوانات یخ زدند و مردند.

 خارپشتها وخامت اوضاع را دریافتند و تصمیم گرفتند دورهم جمع شوند و بدین ترتیب خود را حفظ کنند ...

 ولی خارهایشان یکدیگررا زخمی میکرد با اینکه وقتی نزدیکتر بودند گرمتر میشدند ولی تصمیم گرفتند ازکنارهم دور شوند ولی با این وضع از سرما یخ زده می مردند ازاینرو مجبور بودند برگزینند: یا خارهای دوستان را تحمل کنند و یا نسلشان از روی زمین محو گردد...

 دریافتند که باز گردند و گردهم آیند.ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی
مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 27 دی 1397

یک روزمسئول فروش، منشی دفتر و مدیرشرکت برای ناهار به سمت سلف سرویس قدم می زدند. ناگهان چراغ جادویی روی زمین پیداکرده، آن را لمس می کنندوغول چراغ ظاهرمی شود. غول میگه: من برای هرکدام ازشمایک آرزو رابرآورده میکنم... منشی می پره جلو ومیگه: « اول من، اول من!. من میخوام که توی باهاماس باشم، سوار یه قایق بادبانی شیک وهیچ نگرانی وغمی ازدنیانداشته باشم. »... پوووف! منشی ناپدیدمیشه.   

سپس مسئول فروش می پره جلو ومیگه: « حالا من ،حالا من!... من میخوام توی هاوایی کنارساحل لم بدم، یه ماساژورشخصی داشته باشم و یه منبع بی انتهای نوشیدنی خنک وتمام عمرم حال کنم. » ... پوووف! مسؤل فروش هم ناپدیدمیشه... سپس غول به مدیرمی گوید:حالانوبت توئه... مدیرمیگه: « من می خوام که اون دوتا هردوشون پس ازناهار توی شرکت باشن » ! نتیجه اخلاقی اینکه همیشه اجازه دهید اول رییس تان صحبت کند.


ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی

به گزارش چورس نیوز؛ چهارمین جلسه شورای ترافیک شهرستان چایپاره در سال 97 به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی ، حاجیلار و اعضای شورای ترافیک شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

محمدی ایروانلو در این جلسه خواستار  فرهنگ سازی در زمینه ساماندهی ترافیک شد و گفت: همه باید تلاش کنیم تا مسائل و مشکلات ترافیک شهرستان برطرف شود. 
 در جلسه شورای ترافیک شهرستان چایپاره مصوبات جلسات قبل بررسی و مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی شهرستان مورد بحث وتبادل قرار گرفت و تصمیمات لازم در این مورد به شرح ذیل اتخاذ گردید 


1 : مجسمه سرباز  از فلکه سرباز برداشته شده و با احداث میدان جدید در سه راهی چالدران در انتهای بلوار امام حسین ع به این میدان انتقال یابد .
2: حایل پلاستیکی در خیابان امام شمالی روبروی میوه فروشان نصب شود .
3 : در انتهای بلوار امام حسین (ع )میدان جدید احداث میشود .
4 : خیابان علامه طباطبایی (شمالی) دو طرفه گردد .
5 : اول خیابان گلزار شهدا بر طبق طرح مشاور ساماندهی  شود . خودروهای ورودی از طرف گلزار شهدا برای ورود به خیابان طالقانی باید از میدان  ولایت فقیه دور بزنند 
6 : پل واقع در سه راهی روستاهای مارقشه- بادکی ازتوابع بخش مرکزی تعریض شود .
7: نصب روشنایی در سه راهی سد ارس .ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 26 دی 1397
بعد از جنگ آمریکا با کره، ژنرال ویلیام مایر که بعدها به سمت روانکاو ارشد ارتش آمریکا منصوب شد، یکی از پیچیده ترین موارد تاریخ جنگ در جهان را مورد مطالعه قرار میداد.

حدود هزار نفر از نظامیان آمریکایی در کره، در اردوگاهی زندانی شده بودند که از استانداردهای بین المللی برخوردار بود.

زندان با تعریف متعارف تقریباً محصور نبود. آب و غذا و امکانات به وفور یافت میشد. از هیچیک از تکنیکهای متداول شکنجه استفاده نمیشد. اما...  بیشترین آمار مرگ زندانیان در این اردوگاه گزارش شده بود.

زندانیان به مرگ طبیعی میمردند. امکانات فرار وجود داشت اما فرار نمیکردند. بسیاری از آنها شب میخوابیدند و صبح دیگر بیدار نمیشدند. آنهایی که مانده بودند احترام درجات نظامی را میان خود رعایت نمیکردند‏ و عموماً با زندانبانان خود طرح دوستی میریختند.


دلیل این رویداد، سالها مورد مطالعه قرار گرفت و ویلیام مایر نتیجه تحقیقات خود را به این شرح ارائه کرد:

 ‏در این اردوگاه، فقط نامه هایی که حاوی خبرهای بد بودند به دست زندانیان رسیده میشد، نامه های مثبت و امیدبخش تحویل نمیشدند.

هرروز از زندانیان میخواستند در مقابل جمع، خاطره یکی از مواردی که به دوستان خود خیانت کرده اند یا میتوانستند خدمتی بکنند و نکرده اند را تعریف کنند.

هرکس که جاسوسی سایر زندانیان را میکرد، سیگار جایزه میگرفت. اما کسی که در موردش جاسوسی شده بود هیچ نوع تنبیهی نمیشد. همه به جاسوسی برای دریافت جایزه (که خطری هم برای دوستانشان نداشت) عادت کرده بودند.

تحقیقات نشان داد که این سه تکنیک در کنار هم، سربازان را به نقطه مرگ رسانده است.

با دریافت خبرهای منتخب (فقط منفی) امید از بین میرفت.

با جاسوسی، عزت نفس زندانیان تخریب میشد و خود را انسانی پست می یافتند.

با تعریف خیانتها، اعتبار آنها نزد همگروهی ها از بین میرفت.

و این هر سه برای پایان یافتن انگیزه زندگی، و مرگ های خاموش کافی بود.


این سبک شکنجه، شکنجه خاموش نامیده میشود.ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی
به گزارش چورس نیوز، محمدی ایروانلو فرماندار به همراه رئیس بانک کشاورزی، مدیریت جهادکشاورزی، مسئول  دفتربرنامه ریزی وعمرانی فرمانداری از گوساله پروری 150 راسی که که با اعتبارت اشتغال پایدار روستایی به مبلغ 660میلیون تومان و برآورد شخصی بالغ بر 2میلیلارد تومان احداث گردیده بازدید نمودند.

محمدی ایروانلو در این بازدید با تاکید براینکه از کلیه ای طرحهای اشتغال پایدارروستائی در شهرستان بازدید بعمل می آید گفت هدف اصلی ما ایجاد اشتغال ، سرمایه گذاری و اشتغال برای جوانان در شهرستان چایپاره می باشد .
 ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی


ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی
بنابه گزارش چورس نیوز، اولین جلسه شورای هماهنگی ورزش هماهنگی به ریاست محمدی ایروانلو وباحضور چمن گلی مدیرکل اداره ورزش وجوانان استان، هئیت همراه و اعضای شورای ورزش شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.بنابه این گزارش محمدی ایروانلو در این جلسه با اشاره به مشکلات حوزه ورزش در شهرستان گفت  چایپاره سالن ورزشی مناسب برای میزبانی از مسابقات مهم استانی وکشوری را ندارد و خواسته مردم این است که برای شهرستان یک سالن 2هزار نفری احداث گردد وی همچنین با اشاره به نبود خانه جوان درشهرستان و زمین موجود برای احداث آن  از اداره ورزش وجوانان  استان  خواست نسبت به احداث آن اقدام نماید.
در ادامه جلسه نماینده عالی دولت در شهرستان به زمین 5/7 هکتاری آماده تحویل به اداره ورزش وجوانان اشاره کرد وگفت  ضروری است اداره کل ورزش و جوانان استان اقدام قانونی برای تحویل زمین را انجام دهد که این اقدام  بسیاری از مشکلات موجود در مورد کمبود فضای ورزشی در شهرستان را جبران خواهد کرد .


در ادامه جلسه چمن گلی مدیرکل اداره ورزش وجوانان استان ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار چایپاره و اعضای شورای ورزش گفت، همیشه با دست پر در شهرستان چایپاره حضور یافته ام و تمامی تلاش خود را برای بهبود وضع موجود ورزش این شهرستان انجام خواهم داد وی در ادامه گفت ما برای اینکه بتوانیم در امر ورزش موفق باشیم بایدهئیت های ورزشی و مربیان خود را به روز کنیم ورزش شهرستان باید آکادمیک باشد دیگر روشهای سنتی در ورزش جوابگو نمی باشد.
در ادامه مدیرکل ورزش وجوانان استان افزود، باشگاههای که فاقد مجوز قانونی و مربیگری هستند پلمب می شود اگراتفاقی برای یکی ازورزشکاران در این اماکن رخ دهد چه کسی جوابگو خواهد بود همچنین چمن گلی در پایان به سخنان محمدی ایروانلو اشاره کرد گفت تمامی تلاش خود را خواهم کرد تا مشکلات این شهرستان حل گردد.
ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 24 دی 1397
به گزارش چورس نیوز،محمدی ایروانلو فرماندار چایپاره و چمن گلی مدیرکل اداره ورزش وجوانان استان از سالن ورزشی امام علی(ع) و حانه کشتی بازدید نمودند در این بازدید مسائل ومشکلات سالن های ورزشی مورد بررسی قرارگرفت و چمن گلی قول مساعدت دادند که مشکلات سالن های ورزشی حل خواهد شد.ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی

بنا به گزارش چورس نیوز، همزمان با ولادت حضرت زینب(س) مراسم ویژه روز پرستار با حضور محمدی ایروانلوفرماندار،تعدادی ازمسئولین دستگاههای اجرائی وجمعی از پرستاران شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

بنا به این گزارش محمدی ایروانلو ضمن عرض تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستارخدمت تمامی پرستاران شهرستان گفت، شغل پرستاری یک شغل حساس و عاطفی و اسلامی است خصوصا درجمهوری اسلامی ایران که خدمات پرستاران در بخشهای مختلف درمان اثرگذار و یکی از شغل های سخت به حساب می آیدلذا لازم است به این قشر جامعه توجه ویژه ای گردد.

فرماندار چایپاره در ادامه به مشکلات حوزه درمان وبهداشت ونبود بیمارستان استاندارد در شهرستان اشاره و افزود، که بیمارستان کنونی با توجه با افزایش جمعیت شهرستان و همچنین جمعیت شناور شهرستان جوابگوی مردم منطقه نمی باشد که در سفر اخیر ریاست محترم جمهوری به استان و پیگیریهای لازم ازطریق  استاندار محترم با حول قوه الهی مجوز احداث بیمارستان برای شهرستان چایپاره اخذ گردیده  و قطعا اقدامات لازم جهت شروع عملیات اجرایی انجام خواهد شد

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به مشکلات کمبود فضا در وضع فعلی بیمارستان اشاره و گفت، باهمکاری افراد تاثیر گذار و بهره برداری از کلینیک تخصصی شهرستان کمی از مشکلات فضای موجود در بیمارستان حل خواهدشد.

در پایان مراسم نیز با اهدا لوح و هدیه به چند تن از پرستاران شبکه بهداشت و درمان چایپاره به نمایندگی از پرستاران شاغل در بخش اورژانس، بیمارستان، فوریت پزشکی مراکز جامع سلامت و شبکه بهداشت تقدیر و تشکر به عمل آمد.


ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی
مرتبه
تاریخ : شنبه 22 دی 1397
ازحکیمی پرسیدند که چرا استماع تو از نطق تو زیادت است؟ گفت: زیرا که مرا دو گوش داده اند و یک زبان ، یعنی دو چندان که می گویی می شنوی...


کم گوی و به جز مصلحت خویش مگوی

 چیزی که نپرسند ، تو از پیش مگوی

 از آغاز دو گوش و یک زبانت دادند

یعنی  که دو بشنو و یکی بیش مگوی.ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی
فرماندار چایپاره در پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را تبریک گفت .
به گزارش چورس نیوز ، متن کامل پیام محمدی ایروانلو به شرح ذیل است.

((بسم الله الرحمن الرحیم))
پنجم جمادی الاول سالروز ولادت اسوه نیکی ها، مظهر صبروشکیبایی،تجسم عینی علم و عفاف وپرستارهمه عاطفه ها و ارزش های زخم دیده درتاریخ تشیع، حضرت زینب کبری(س) است که به راستی چون مفهوم نام شریفش زینتی برای پدروشریکی درنهضت انسان ساز و رهایی بخش سّید وسالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) می باشد و چه زیبا منزلتی است که این نام (پرستار) در کنار نام شیر زن دشت کربلا حضرت زینب کبری «س» قرار می گیرد.
روز پرستار تجلیل از یک قشرنیست بلکه روز تجلیل ازکرامت انسانی است که انسانیت را درسنگ صبوربودن والتیام بخشیدن به همنوعان می بیندو همنفس بابیماران عمروسلامتی خودرا به مخاطره می اندازد.
اینجانب ضمن تبریک میلاد باسعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب سلام الله علیها به محضر تمامی پرستاران پر تلاش، بدینوسیله مراتب تقدیروتشکر خود را از زحمات وتلاش های ارزنده این قشرشریف درشهرستان چایپاره، ابراز داشته، توفیق وارتقاء روزافزون مقام و منزلت همه پرستاران زحمتکش را ازدرگاه خداوند متعال مسالت دارم
علی محمدی ایروانلو-فرماندارچایپارهارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی

به گزارش چورس نیوز، جلسه ای باحضور اعضای هئیت والیبال و محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان در محل دفتر فرماندار برگزارشد.

در این جلسه بعد از بررسی مشکلات فرا روی والیبال چایپاره ، راهکارهای مناسب برای پیشرفت والیبال شهرستان مورد بررسی قرار گرفت وتصمیمات لازم اتخاذ گردید.ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی

به گزارش چورس نیوز، جلسه انجمن کتابخانه های چایپاره به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار و اعضای انجمن در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

بنا به این گزارش محمدی ایروانلو ضمن تقدیر وتشکر از فعالیت های انجام شده انجمن گفت، فعالیت انجمن کتابخانه های شهرستان چایپاره  نسبت به بیشتر شهرستانها ی استان برابر آمارها  از شرایط مطلوبتری برخوردار است  که خود ماحصل  تلاش و فعالیت اعضا می باشد وی گفت  باید تمامی تلاش خود را برای فرهنگ سازی مطالعه کتاب بکار بگیریم و در این راستا ضروری است  ازتمامی ظرفیت های موجود شهرستان  استفاده شود


رئیس انجمن کتابخانه های شهرستان در ادامه افزود، متاسفانه امروزه شاهد استفاده بیشتر افراد جامعه از شبکه های اجتماعی هستیم واین امر مسئله کتابخوانی د ر جامعه فعلی ما را با چالش های اساسی روبرو ساخته که یکی از بازتاب های منفی آن  کاهش قابل توجه  سرانه مطالعه در کشور است  وی در ادامه گفت  گام اول در نهادینه کردن فرهنگ مطالعه  خانواده ها هستندکه رکن وپایه اصلی فرهنگ سازی هستند.ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی
مرتبه
تاریخ : جمعه 21 دی 1397
یکی ازعلمای ربانی نقل می کرد:درایام طلبگی دوستی داشتم که ساعتی داشت وبسیارآن رادوست می داشت ،همواره دریادآن بودکه گم نشودو آسیبی به آن نرسد،اوبیمارشدوبراثربیماری آنچنان حالش بدشدکه حالت احتضاروجان دادن پیداکرد، دراین میان یکی ازعلماءدرآنجا حاضربودواوراتلقین می دادومی گفت :بگولااله الاالله اودرجواب می گفت : نشکن نمی گویم :ماتعجب کردیم که چرابه جای ذکرخدا،می گوید:نشکن نمی گویم ، همچنان این معمابرای مابدون حل ماند،تااینکه حال آن دوست بیمارم اندکی خوب شدومن ازاوپرسیدم ،این چه حالی بودکه پیداکردی ،مامی گفتیم بگولا اله الاالله ،تودرجواب می گفتی :نشکن نمی گویم .   

اوگفت :اول آن ساعت را بیاوریدتابشکنم ،آن راآوردندوشکست. ،سپس گفت من دلبستگی خاصی به این ساعت داشتم ،هنگام احتضارشمامی گفتیدبگولااله الاالله ،شخصی شیطان را دیدم که همان ساعت رادریک دست خودگرفته ،وبادست دیگرچکشی بالای آن ساعت نگه داشته ومی گوید:اگربگوئی لااله الاالله ،این ساعت رامی شکنم ،من هم به خاطرعلاقه وافری که به ساعت داشتم می گفتم :ساعت رانشکن ،من لااله الا الله نمی گویم !ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی
مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 20 دی 1397
از خردمندی سؤال کردند
که: می توانی بگویی زندگی آدمیان مانند چیست؟

وی در جوابشان گفت: زندگی مردم مانند الاکلنگی است،

که از یک طرفش سن آنها بالا می رود

و از طرف دیگر زندگی آنها پائین می آید!...ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی

تصویر خبر
بازدید امام جمعه به همراه نماینده محترم ولی فقیه از قلعه تاریخی شهرستان


ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی
دیدار نماینده ولی فقیه در سپاه و مسئول کانون تبلیغات اسلامی شهرستان چایپاره با امام جمعه
تصویر خبر


ارسال توسط یوسف غیورزاده چورسی
(تعداد کل صفحات:3)      [1]   [2]   [3]  

آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic